شنبه ۴ خرداد سال ۱۳۹۸

پیام دبیر جشنواره

امروزه صنعت برق بعنوان یکی از ارکان اصلی و فراهم کننده بستر لازم برای زیر ساخت‌های توسعه هر کشوری نقش اثر گذار خود را ایفا می‌کند

اهمیت این صنعت در استان خوزستان به واسطه وجود صنایع بزرگ، شرایط خاص آب و هوایی و اقلیمی و سایر ویژگی ها، دو چندان است به طوریکه حتی تصور زندگی بدون برق سخت و گاه غیر ممکن می‌شود.

شرکت توزیع نیروی برق خوزستان بعنوان دومین متولی تامین و توزیع برق در کشور با درک صحیح نقش و جایگاه و موقعیت این صنعت ممتاز، تلاش خود را به کار گرفته تا علاوه بر اقدام‌های فنی و تخصصی برای پایداری شبکه برق، به رسالت اجتماعی و فرهنگی خود نیز عمل نماید.

در همین رابطه، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با هدف فراهم آوردن زمینه مناسب برای تعامل اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه و استفاده از زبان گویای این قشر فرهیخته جامعه تلاش دارد تا مسایل و چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی این صنعت را از این طریق منعکس نماید.

جشنواره پوستر و نقاشی کودک فرصت بسیار مناسبی است تا ضمن همکاری صنعت برق و هنرمندان، زمینه حمایت از آثار ، کشف استعدادها و تقدیر از فعالان این حوزه فراهم شود و امید است در این حرکت فرهنگی که با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان برگزار می‌شود گامی هر چند کوچک برای اعتلای بیش از پیش صنعت برق و نقش اجتماعی آن برداشته شود

 

                                                                                            کامران حدادی

                                                                        دبیر جشنواره پوستر و نقاشی کودک روشنا


هیچ محتوایی برای نمایش وجود ندارد.

پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*